travel

На даній сторінці хотілося би побазікати о том, о сьом, а зокрема про любов до пізнання світу.
Так, про подорожі. Адже ті люди, що не породожували далі свого городу чи за межі району і не здогадуються про всі прєлєсті життя. А той хто спробував- вже не уявляє свого життя сидячи мов пеньок на місці і підраховуючи капусту в карманах свого галіфе.
машинка тук-тук, традиційний туристичний транспорт у Бангкоку. Thailand, Bangkok
 Побувавши вже у свої 32 у цілому ряді країн,посмакувавши різноманітні страви, дізнавшись щось нове про країну, про народ одразу змінюєш думку щодо подорожей, а втоматично хочеться і жити, і працювати, і заробляти, і саме головне витрачати. 

Провінція Чонтанабурі, Pattaya,Thailand

Провінція Чаангмай, канали,  Pattaya,Thailand

Дехто з читачів скаже, у нас є купа нагальних справ, необхідних витрат, у нас не вистачає часу жити, а ти нам тут втираєш, як гарно подорожувати, але в такому випадку зі свого сіро-фіолетового футляру замацаної  буденності, зацикленності на жітєйських проблемах вам не вибратися ніколи. Може хтось і вважає, що "счастье-это когда у тебя все дома и всё что нужно дома". Але пральна машина, хлЄбопєчка і тЄлевізор не добавляють  окрім задоволення  тваринних потреб- пожерти, полежати під кущом агрусу і повитріщатись на новини ТСН ні фантазії ні розуму, а тільки обмежують.

Krakow, Polska

Praga, Kralův hrad, chlapiček що пісяє

Stockholm, Sverige, всього лишень смітничка, але стокгольмська

І хочеться подорожувати з кожним роком все більше і більше, далі й далі, до тих країн де ще не був, до тих країн, де так багато нового і не звичного.
Cambodia, Angkor Vat, місце зйомок Лари Крафт з Анжеліною Джолі.
Живучи на Україні приємно навіть почувати себе на вищому щаблі розвитку, в порівнянні навіть з деякими країнами, от наприклад з Камбоджею.
Huset av mormor-trollабо ж будиночок баби-яги

Norge, Lärdal
 В той же час відкидати різноманітні встановлені стандарти для країн Азії, що там мавпи і ніхто ні чого не розуміє, і взагалі первіснообщинний лад- наприклад Тайланд- а розвиток то в них набагато вищого гатунку за наш, і рівень життя не осбливо і відстає, і на відміну від нас, на автомобілі їздить кожен 1. То хто дурніший, і хто з країни третього світу?????
Norge

Köpenhamn, Русалонька


Ну а Європа - то є Європа, не в розумінні того що ми не в Європі, ми тут і завжди були, але не то. Всі архітектурні стилі, хоча я їх і не розумію і не пам'ятаю назв, але то ні до чого. Просто насолоджуєшся самим виглядом прянічних будиночків, скульптур і скульптурок, все притягує мов магніт.

Отож  вперед за враженнями, за німецькими сосисками кроком руш......

Malmö, Sverige